Trajneri i belgëve, Roberto Martinez ka dalë në konferencën e zakonshme për shtyp para Nations League. Martinez, përvecc se prek temën e këtij kompeticioni, nuk lë pa përmendur edhe Botërorin e Katarit.

“Mundësia e fundit e madhe për të fituar diçka? Po, ne kemi një grup historik të rëndësishëm, shumë kampionë, një brez fenomenesh që na kanë bërë të jemi numri një në renditjen e FIFA-s, por nuk kemi fituar asgjë. Është një nga shanset e fundit që kemi” – Tha ai.

T
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: