Nedim Bajrami po luan takimet e tij të para me fanellën e Sassuolos. Trajneri i ekipit nga Reggio Emilia, Dionisi ka vlerësuar paraqitjen e lojtarit shqiptar në ndeshjen e sotme ndaj Torinos.

“Bajrami ishte i mirë, hyri siç duhet në lojë nga stoli. Luajti në të djathtë që nuk është pozicion i zakonshëm për të. Mund të kishte bërë edhe më mirë, por të gjithëve u duhet kohë. Qëndrimi i Bajramit në fushë dhe i të tjerëve ishte pozitiv”, tha Dionisi.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb