Recete nga znj Eneida
Përbërësit

12 petë për bakllava
300 gr gjalpë të tretur
600 ml qumësht
60 gr miell semola
Pak vanilje
Arra/Stika
2 gota sheqer
2 gota ujë
Një shkop kanellë

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: