Álvaro Morata, kapiteni i Spanjës, analizoi triumfin 3-0 ndaj Kroacisë.

“Ishte e rëndësishme të fillonim kështu. E pashë skuadrën me shumë dëshirë në fushë. Kjo është ajo që duhet të bëjmë, t’i përballojmë ndeshjet që nga fillimi si sot” – tha ai. Spanja ka grumbulluar 3 pikë deri tani.

(J.S/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb