Avioni i kryeministrit zbriti në aeroportin e Athinës rreth orës 11:30 me orën lokale. Në facebook Rama publikoi video nga atmosfera elektrizuese shoqëruar dhe me mesazhin: Po vij!

Kryeministri u prit në aeroport nga ambasadorja shqiptare, Luela Hajdaraga. Rama shoqërohet edhe nga bashkëshortja Linda Rama, rreth 100 bashkëpunëtorë të tij ministra e deputetë. 50 gazetarë shqiptarë do të ndjekin vizitën e tij.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: