Një ngjarje jo e zakontë ka ndodhur në Gjilan të Kosovës, ku nënë e bir janë dhunuar dhe grabitur në mes të rrugës nga persona të paidentifikuar.

Mësohet se grabitësit i kanë grabitur gruas stoli floriri dhe një sasi parash që kishte me vete.

Policia njofton se autorët kanë dhunuar gruan dhe djalin e saj të mitur, të cilët më pas janë paraqitur në spital për të marrë ndihmën e nevojshme mjekësore.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: