Një grua në Prishtinë ka tentuar të kryejë  vetëvrasje ditën e djeshme, duke konsumuar detergjentë.

Policia njofton se viktima ka tentuar të vetëvritet, ndërsa bashkëshorti i saj është arrestuar për dhunë fizike.

“Prishtinë 12.02.2024 – 12:30. Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar, nën dyshimin se ka sulmuar fizikisht viktimën bashkëshorten e tij. Viktima e shqetësuar ka tentuar të bëjë vetëvrasje, duke përdorur preparate higjienike. Viktima është dërguar për tretman mjekësor në QKUK”, thuhet në njoftim.

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: