Një tjetër ngjarje e rëndë është raportuar nga Gjirokastra.

Një 4-vjeçar ka humbur jetën në spitalin e Gjirokastrës, pasi ka pirë fotoksinë.

Mësohet se 45-vjeçari ishte divorcuar nga bashkëshortja dhe ky dyshohet se ka qenë shkaku që ka kryer aktin ekstrem. Sakaq 45-vjeçari Saimir Hoshe ka lënë pas dy fëmijë.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb