VLORA

Rexhep Dano është ndërtuesi i plagosur në Vlorë mbrëmjen e sotme. 59-vjeçari u godit tek zona ”Uji i Ftohtë” me levë në kokë nga një tjetër dhe shkaku dyshohet të jetë një konflikt i vjetër.

Ai ndodhet në spital jashtë rrezikut për jetën. Ndërkohë autori i ngjarjes nuk është kapur ende.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb