Një 25-vjeçar ka rënë në pranga nga sektroi i antidrogës në Kryeqytet pasi gjatë kontrollit fizik i është gjetur lëndë narkotike.

Sipas komunikatës nga Drejtoria Vendore e Policisë së Tiranës, S. A., 25 vjeç, banues në Tiranë u kap me kokainë.

Njoftimi i policisë:

Specialistët për Seksionin për Hetimin e Narkotikëve arrestuan shtetasin S. A., 25 vjeç, banues në Tiranë.

Gjatë kontrollit fizik, shërbimet e Policisë, i gjetën dhe sekuestruan, në cilësinë e provës materiale, sasi lënde të dyshuar narkotike kokainë.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb