Është gjendur Nurije Sharanja, 87-vjeçarja nga Kruja, e cila kishte humbur kontaktet me familjen e saj.

Rasti i zhdukjes së Sharandjes u denoncua edhe në emisionin Me zemër të hapur të moderatores Evis Ahmeti në News 24.

E moshuara u gjend 3 kilometra larg banesës së saj.

(Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb