U bë kryetemë me jetën private pak muaj më parë falë lidhjes me Endrit Thaçin, djalin e Presidentit Hashim Thaçi.

Por duket se shpejt pas ndarjes, aktorja e ‘O sa mirë’, Arta Nitaj ka nisur një romancë të re.
Prive nga disa burime të sigurta ka arritur të konfirmojë për një lidhje të dashurisë me një këngëtar të njohur. Bëhet fjalë për këngëtarin Bruno, të hitit “Love me” me Elvana Gjatën. Çifti janë bashkë prej disa muajsh.

(m.k/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb