Kryetari i Bashkisë Lezhë Pjerin Ndreu është paraqitur këtë mëngjes në SPAK.

Lajmi konfirmohet nga gazetarja Klodiana Lala për Balkanweb.

Mësohet se Ndreu është thirrur si person nen hetim për “Shpërdorim detyre”.

Ndreu: Ka një problem procedural, ku PD Lezhë nuk është dakord t’i bëjmë trotuarin njerëzve. Jemi në proces, Dhashë shpjegimet e mia nën cilësinë e personit nën hetim për “Shpërdorim detyre”.

Kam bërë detyrën në shërbim të komunitetit,. Sa herë të më thërrasin jam në dispozicion.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: