45-vjeçari Admir Bejo, i cili u gjet i plagosur mbrëmjen e sotme në lagjen “1 Maji” në Kuçovë” është transportuar drejt Spitalit Ushtarak.

Gazetarja Eneida Petova më parë raportoi për News24 dhe BalkanWeb se i plagosuri ndodhej në sallën e operacionin në spitalin Rajonal të Beratit, pasi si pasojë e plumbit, kishte plagë në ije.

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb