Kourtney Kardashian dhe Travis Barker janë në lidhje.

41 vjeçarja dhe artisti 45 vjeçar kanë udhëtuar bashkë gjatë fundjavës në Palm Springs dhe ndanë në rrjete sociale pamje pranë pishinës së Kris Jenner.

“Ata janë në Palm Springs së bashku dhe janë në një lidhje për rreth një ose dy muaj. Ata kanë qenë miq për një kohë të gjatë por tani ka të bëjë me romancë”, ka thënë një burim për People.

“Travis e ka pëlqyer gjithmonë atë”, shtoi burimi.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb