TIRANE- Lajmi ‘ka marrë dhenë’, ndërsa një foto ka pushtuar rrjetet sociale shqiptare. Bëhet fjalë për një pamje, ku në qiell duket një siluetë si anije kozmike, që mendohet se është shkrepur në zonën e “Brrylit”.

Ndërkohë, ekspertë të fushës pohojnë se bëhet fjalë për një fotomontazh dhe se ky është një aplikacion i gatshëm.
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: