Imagjinoni të gjeni atletet perfekte HUGO, të shkurtra noti Calvin Klein ose xhinse Guess me një çmim shumë më të ulët – por masa juaj nuk ka gjendje.

Një etapë e ri zbritjesh deri në 50% në dyqanet Fashion&Friends në qendrën tregtare TEG në Tiranë, si dhe në dyqanin online fashionandfriends.com, do të thotë që modelet më të kërkuara do të zhduken më shpejt se sa mendoni.

Me ulje do të gjeni gjithçka që ju nevojitet këtë verë: pantallona të shkurtra në një gamë të gjerë ngjyrash, bluza të prodhuara nga materiale natyrale që lejojnë lëkurën të marrë frymë, këpucë të sheshta, por edhe veshje noti për t’u kënaqur.

Sale3
Sale3

Prandaj mos humbisni kohë dhe gjeni veshjet dhe aksesorët tuaja të preferuara që do të jenë një investim i mire dhe do të zgjasin për disa sezone.

(Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb