Pas rinovimit të kontratës me Manchester United, trajneri Ten Hag u shpreh se mori këtë vendim, pasi beson se do të fitohen trofe.

“Jam tek United për të fituar trofe. Kemi ngritur në qiell dy kupa deri tani pas një periudhe prej 6 vitesh pa triumfe, kështu që jemi në rrugën e duhur.E ardhmja është e kuqe. Nuk do të rinovoja nëse nuk do të kisha besim në fitimin e trofeve të tjerë” – tha ai.

(J.S/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb