Një 20-vjeçar ka rënë në pranga nga efektivët e Komisariatit numër dy në Kryeqytet.

Sipas komunikatës nga Drejtoria Vendore e Policisë se Tiranës, K.P., 20-vjeç, rezulton banues në Kryeqytet.

Ai dyshohet se ka ushtruar dhunë fizike ndaj të dashurës së tij.

Teksa i riu ka përfunduar në pranga, materialet i kanë kaluar Prokurorisë.

 

Njoftimi i policisë:

Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Nr. 2 arrestuan shtetasin K. P., 20 vjeç, banues në Tiranë, pasi dyshohet se ka ushtruar dhunë ndaj ish të dashurës së tij.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: