Një 41-vjeçar banues në Tiranë ka rënë në prangat e Policisë pasi akuzohet se ka ushtruar dhunë ndaj bashëshortes së tij.

H. B., 41 vjeç është vënë në pranga nga efektivët e komisariatit numër 1 në Tiranë.

Teksa 41-vjeçari ëeshtë arrestuar pritet që grupi i posaçëm hetimor të marrë dëshminë e bashkëshortes së tij dhe të hetojë për të zbardhur detaje të tjera lidhur me ngjarjen.

 

Njoftimi i Policisë:

Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Nr. 1 arrestuan shtetasin H. B., 41 vjeç, banues në Tiranë, pasi dyshohet se ka ushtruar dhunë ndaj bashkëshortes së tij.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: