Një 28-vjeçar është arrestuar nga efektivët e Policisë.

A.R., 28-vjeç banues në Levan akuzohet se ka ushtruar dhunë ndaj motrës së tij.

Në lidhje me ngjarjen është ngritur një grup hetimor për zbardhjen e detajeve të plota.

Njoftimi i policisë:

Komisariati i Policisë Fier arrestoi në flagrancë shtetasin A. R., 28 vjeç, banues në Levan, pasi dyshohet se ka ushtruar dhunë ndaj motrës së tij.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: