Barbara Bush, vajza e ish -presidentit amerikan George W. Bush, lindi një vajzë të shëndetshme të hënën . Barbara dhe burri i saj Craig Coin i dhanë vajzës së vogël emrin Cora Georgia.

“Laura dhe unë jemi të lumtur të njoftojmë ardhjen e mbesës sonë të re në botë,” tha George W. Bush.

“Barbara lindi Cora-Georgia në Maine. Foshnja është e shëndetshme dhe e lezetshme. “Laura dhe unë jemi krenarë dhe mirënjohës,” tha ish -presidenti amerikan.

Lajmi për lindjen e anëtarit të ri të familjes Bush erdhi si befasi pasi askush nuk e dinte që 39-vjeçarja Barbara ishte shtatzënë. Motra binjake e Barbara, Jenna, e ndau ngjarjen në mediat sociale.

Bush

 

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: