Kejda, vajza e ish deputetes Majlinda Bregu ka pasur gjithmonë një vend special në mediat rozë. Edhe pse daljet e saj televizive numërohen me gishtat e dorës, Kejda ka krijuar komunitetin e saj në rrjetet sociale që e ndjekin prej vitesh.

Vajza e Majlinda Bregut bën publike lidhjen e dashurisë! Një ditë më parë, Kejda ka bërë publik partnerin e saj në Instagram, edhe pse është treguar e rezervuar për identitetin e tij.

  • foto galeri
  • foto galeri

Majlinda Bregu ka edhe një djalë, 17-vjeçar, Enesin të cilit i referohet si “i vogli” i shtëpisë.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb