Flokët e kuqe qershi janë trendi i këtij sezoni, që duket se do të mbizotërojë edhe gjatë stinës së pranverës. Ishte Dua Lipa ajo që guxoi e para dhe vajzat e tjera shqiptare të njohura e ndoqën duke e kthyer këtë në trendin më të madh të flokëve për momentin.

Nëse po e konsideroni seriozisht të lyeni flokët e kuqe, fotot e vajzave të ekranit mund t’ju frymëzojnë.

Hidhuni një sy! :)

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: