Në Madrid jo të gjithë janë të kënaqur me punën e bërë nga Carlo Ancelotti, për këtë arsye po studiojnë me qetësi tregun e transferimeve. Sipas Daily Mail: Mauricio Pochettino mund të jetë pasuesi i tij, i cili në fund të sezonit pritet të largohet nga PSG bërë ti bërë vend Zinedine Zidane.

Pochettino
Pochettino

Pochettino mund të gjejë sërish Mbappe në Madrid pasi sulmuesi francez shihet si blerja e parë e Realit për sezonin e ri. Gjithnjë sipas të përditshmes angleze, Pochettino është profili i një trajneri që pëlqehet shumë edhe nga Man.United.
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb