Policia e Kosovës ka njoftuar për një rast vdekje të dyshimtë që ka ndodhur në fshatin Livoq i Epërm në Gjilan.

Njësitet policore pas pranimit të informacionit, kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe kanë vërejtur një trup të gjinisë mashkullore, pa shenja jete, raportojnë mediat e Kosovës.

Ekipi mjekësor ka konstatuar vdekjen e viktimës, ndërsa (ende) nuk dihet identiteti i viktimës.

Me vendim të prokurorit, trupi i pajetë është dërguar në IML për obduksion.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb