Një burrë ka informuar se viktimës femër kosovare nuk i është dhënë trajtim mjekësor dhe si pasojë viktima ka vdekur pas një kohe të shkurtër.

Rasti ka ndodhur në Komunën e Prizrenit, të martën. Me vendim të prokurorit trupi i pajetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion.

Ky rast po hetohet si mosdhënie e ndihmës mjekësore.

(Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: