Kryetari i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj e ka nisur ditën e sotme me një mesazh urimi për të gjithë shqiptarët me rastin e festës së 29 nëntorit, ditës së çlirimit. Në një postim në Facebook, ai ka postuar një video nga monumenti ‘Nënë Shqipëri’ dhe flamujt Kuq e Zi që valviten. 

“Gëzuar 79-vjetorin e Çlirimit Shqipëri! 🦅🇦🇱

Në këtë ditë të rëndësishme, le të festojmë dhe të nderojmë kujtimet e atyre që luftuan për lirinë tonë”,shkruan Veliaj.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: