Blerim Destani i kushton shumë rëndësi paraqitjes së tij. Blerimi shpenzon afro 160 mijë euro për një veshje.
Aktori njihet për rolet e tij në filma ndërkombëtarë, por krahas kësaj emri i tij njihet edhe për jetën luksoze që bën dhe markat e shtrenjta.

  • foto galeri
  • foto galeri

Së fundi, në faqen “What they wearin” në Instagram, u publikua një fotografi, ku Blerimit i shihet një orë në dorë e cila sipas tyre kushton 155.000€.

Ndërsa rrobat që kishte veshur aktori kishin një çmim pak më modest.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb