Një alarm për zjarr është dhënë në aeroportin Gatwick në Londër mëngjesin e së enjtes.

Hapësira është liruar.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb