Pamjet që shihni tregojnë momentin kur anija libiane kapet mat duke furnizuar me naftë kontrabandë mjetin lundrues shqiptar. Policia e Shtetit dhe Guardia Di Finanza kanë marrë pjesë në një aksion që çoi në arrestimin e 13 personave.

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: