Një citycam ka arritur të filmojë momentin e kalimit të një meteori në qiellin e Phoenix, në Arizana.

Një spektakël i pazakontë që ka ndodhur rreth orës 20.30 ora lokale dhe që është parë dhe filmuar nga shumë banorë të zonës, edhe pranë shtetit të Californisë.
(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: