Napoli e ka mbyllur sezonin me një barazim pa gola ndaj Lecces. Me këtë rezultat, napoletanët renditen në vendin e 10-të me 53 pikë, ndërsa në krahun tjetër, Ramadani me shokë janë në vendin e 13-të.

Atalanta ka triumfuar 3-0 ndaj Torinos falë golave të Scamaccas, Lookman dhe Pasalic. Me këtë rezultat, Roma mbetet jashtë Champions League, me bergamaskët që janë të katërtit dhe kanë për të luajtur edhe një ndeshje, atë ndaj Fiores.

(VIDEO)

(J.S/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb