Inter dhe Lazio kanë barazuar 1-1 në ndeshjen e Serie A. Kamada realizoi i pari për lacialët, ndërsa zikaltërit vendosën ekuilibrat vetëm në fund me Dumfries.

Me këtë rezultat, kampionët e Italisë kanë grumbulluar 92 pikë, sfida e radhës është ndaj Veronës. Lacialët renditen në vendin e shtatë me 60 pikë. Takimi i radhës për ekipin e Tudor është ndaj Sassuolos.

(VIDEO)

(J.S/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb