Ngjarje e jashtëzakonshme në zonat turistike bregdetare! Prodhimi i Birrës Korça përhapet kudo ku ka plazh dhe turistë vendas e të huaj!
Kudo kërkojnë të shijojnë Birra Korça, birrën 100 vjeçare shqiptare!

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb