Pamjet që shihni tregojnë aksionin e policisë dy ditë më parë në zonën e Astirit, ku janë arrestuar dy shpërndarës droge.

Siç shihet edhe nga videot e publikuara nga qytetarët në rrjetet sociale, policët të veshur civilë kanë arritur të neutralizojnë të dyshuarit, ndërkohë që këta të fundit shtrihen përtokë gjatë aksionit të forcave policore.

Ndonëse shpërndarësit e drogës tentojnë të bëjnë rezistencë dhe të largohen, ata prangosen. Për më tepër shihni pamjet.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb