Një e diel ndryshe për kreun e Partisë së Lirisë, Ilir Meta.

Ky i fundit ka postuar një video në rrjetin social ‘Facebook’ ku shfaqet në palestër duke bërë stërvitje.

“Mirëmëngjes të dashur miq.
Ju uroj të gjithëve një të diel aktive!”, shkruan Meta.


(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb