Policia ka ndërhyrë mbrëmjen e sotme (e martë) për të shpërndarë tifozët holandezë të cilët shkaktuan incidente të shumta një ditë para finales përballë Romës.

Në një video të siguruar nga gazetari i News 24, Igli Çelmeta, në rrugët e kryeqytetit, janë fiksuar pamje ku efektivët e policisë nuk i kanë kursyer goditjet kundër një tifozi te Zogu i Zi.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb