Të gjithë tifozët e Romës që nuk do kenë mundësi të ndjekin ndeshjen në stadiumin “Air Albania”, do ta ndjekin skuadrën e zemrës në Ambientet e Amfiteatrit të Tiranës, aty ku është vendosur dhe Fanzone.

Gazetari Ergys Gjençaj raporton se News24 dhe BalkanWeb se atmosfera është ende e qetë pasi pas jë nate të gjatë mbrëmjen e djeshme, mes alkoolit dhe zhurmës, tifozët duket se ende janë në gjumë.

Sakaq, kujtojmë se me Romën luan edhe futbollisti i njohur shqiptar, Marash Kumbulla.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: