Recete nga znj Eneida
Përbërësit

80 gr miell
50 gr kakao
60 gr gjalpë
1 lugë pluhur pjekës
140 gr sheqer
2 vezë
120 ml qumësht

Për lart:

200 gr çokollatë për ëmbëlsira
250 ml pana për ëmbëlsira

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb