Ish-kryeministri Sali Berisha ka mbërritur në PD për të marrë pjesë në mbledhjen e Këshillit Kombëtar.

Në videon e siguruar nga BalkanWeb, Berisha shihet i shoqëruar nga deputeti Tritan Shehu dhe kryetari i PD, Gjirokastër, Dasho Aliko.

Sot Këshilli Kombëtar do të votojë për emrat e rinj të propozuar në poste nga nënkryetarët e PD, kryetari i grupit parlamentar, nënkryetari i Kuvendit, Sekretariatet dhe Komisionet.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb