Kryeministri Edi Rama në këtë mbrëmje pas fjalimit të gjatë 2 orësh tek Amfiteatri i Liqenit të Tiranës ka gjetur pak kohë dhe për relaks.

Ai ka takuar një kitarist, këngëtar rruge që po luante një këngë në ato momente kur së bashku me të në stol është ulur dhe Rama.

Pikërisht kryeministri ka gjetur rastin të përshëndesë të gjithë nga ‘’Liqeni i Tironës’’ siç e ka quajtur.

‘’Ju përshëndesim pas Asamblesë së PS tek Liqeni i Tironës me këtë mjeshtrin këtu…’’- thotë Rama. Por ky duket si një mesazh i koduar për Metën pasi qytetari duket si i dehur.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb