Fabio Daja është vetëm 19 vjeç dhe studion për arkitekturë, ai është një nga figurat më të njohura në Tik Tok! I ftuar në Vila24 me moderatoren Brunilda Lahe ai tregoi fitimet në këtë platformë dhe si ndjehet kur komplimetohet nga njerëzit.
“Nuk e mendoja që do bëhesha kaq i njohur, por gëzohem që njerëzit ndjehet ndjehen mirë nga vidoet e mia. Unë në tik tok fitoj nga promocionet, bashkëpunimet por nuk bëj video live sepse nuk dua tu imponohem njerëzve”- tha Fabio.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: