Një i ri ka shkaktuar kaos dhe panik në Hjuston të SHBA-ve.

Ai ka hapur zjarr ndaj tre policëve. Video e publikuar nga mediat tregon momentin kur autori qëllon me breshëri ndaj efektivëve.

Ai u dorëzua rreth orës 19:45 ndërsa iu nënshtrua një operacioni në qafë, për shkak të plagëve që mori kur po qëllonte oficerët e policisë.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: