Rreth dy orë para ndeshjes në stadiumin “Elbasan Arena” kanë filluar të afrohen tifozët e parë.

Bie në sy se për këtë sfidë delikate me Izraelin janë kthyer në stadium “Tifozat Kuq e Zi”, të cilët e bojkotuan kombëtaren dy vite më parë pikërisht në ndeshjen kundër të njëjtit kundërshtar, për shkak të trajtimit të policisë.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Sot, ekipi i drejtuar nga Panucci do të ketë edhe një tifoz special. Pranë stadiumit së bashku me disa tifozë të tjerë është edhe ujku i Cerrikut.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb