Alban Nimani dhe Olimpia Smajlaj kanë sjellë një këngë vërtet të veçantë për të promovuar sportin në kryeqytet. Kryetari i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj ka publikuar në rrjetet sociale këngën e re të dy artistëve që bëjnë bashkë edhe Bandën Frymore të Tiranës dhe sportin. Këtë Vit Tirana mban dhe titullin Qyteti Europian i Sportit, ndërkohë që një vëmendje e veçantë i është kushtuar dhe infrastrukturës sportive nëpër shkolla dhe nëpër lagje.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: