Prej disa orësh po vijon puna për dërgimin në zonën ku u rrëzua helikopteri me të cilin udhëtonte presidenti iranian Raisi dhe ministri i Jahstëm i Iranit.

Pamjet që shihni më poshtë, janë momenti kur presidenti Raisi hipën në helikopter.

Raisi ishte për një vizitë në Azerbajxhan, ku së bashku me homologun e tij Ilham Aliyev përuruan një projekt dige në kufi të dielën, përpara rrëzimit në provincën e Azerbajxhanit Lindor të Iranit. Një pjesë e kufirit verior të provincës ndahet me Azerbajxhanin.

Capture
Capture

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: