Kreu i Partisë së Lirisë, Ilir Meta pas takimit të pasdites së sotme me strukturat në qytetin e Durrësit, e ka ripërsëritur mesazhin kryesor që transmetoi nëpërmjet një postimi në Facebook.

“Durrësi ka sot shumë arsye për të reaguar, për të zgjuar qytetarinë, për të ruajtur identitetin, për të mbrojtur komunitetin, familjen dhe vlerat e saj”, shkruan Meta përkrah videos nga takimi.

 

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb