Romeo dhe Heidi janë një nga çiftet më të dashur të Big Brother VIP. Çifti e “kurorëzoi” dashurinë e tyre në një dasmë brenda shtëpisë.

Ditët e fundit Romeo dhe Heidi kanë kaluar disa momente të bukura me njëri-tjetrin nëpër shtëpi e sa vjen e duken më të afërt.

Vetëm pak më parë ata kanë dhuruar disa çaste romantike vetëm në pishinë teksa binte shi, ku nuk munguan puthjet dhe përqafimet pasionante.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb