Ronaldinjo vijon të gjendet në burg në Paraguaji, pasi hyri në këtë vend me një pasaportë false, por pavarësisht kësaj, nuk e ka humbur aspak dëshirën që të luajtur dhe për të shfaqur klasin e tij.

Por kësaj radhe nuk arriti që të fitojë në foot-voley kundër një dysheje të përbërë nga dy-ish policë, që kanë përfunduar pas hekurave për vrasje dhe grabitje.

(Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb